Firmamız elektronik sahasına 1991 yılında girmiş olup, 20 yıl boyunca başarılı projelere imza atmış,çeşitli kamu kuruluşları ve özel sektöre lojistik destek sağlamış, sahasında aranan bir marka olmayı başarmıştır.   

       

            Dünyada LED teknolojisi gelişirken,firmamızda Eczane "E"  Logo erken davranarak ARGE çalışmalarına başlamış,2 yıl sonunda yeterliliğimiz belirlendiğinde, 2009 yılında şimdiki adresimizde yetenekli ve tecrübeli ekip ve ekipmanlarıyla Türkiye'de hizmet vermeye başlamıştır.

           

              Şu anda LED konusunda yeterlilik kazandığımızı müşteri portföyümüzden görsekte, önümüzdeki yıllarda daha büyük hizmetler vereceğimiz inancıyla ilk günkü heyecanla çalışıyoruz,vereceğimiz hizmetlerin ülke yararına olduğu inancındayız.                                                          

       

         Eczane ürünleri yelpazemizde siz sayın müşterilerimize en kalitelisinden en ekonomik standartlardaki ürünlere kadar değişik seçenekler sunmaktayız.Rekabetçi fiyat,hızlı teslimat ve satış sonrası teknik servisimizle özel ihtiyaçlarınıza özel çözümler sağlamaktayız. Türkiye'de Eczane E Logo üretiminde ilk ve tek özellikleri sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Adres: Cumhuriyet Mh. 2.Ara Sk. No:17 Bahçelievler - İstanbul / TÜRKİYE

Telefon: 0212 553 36 35 - 0554 535 62 52

E-Posta: info@eczafon.net

Web: https://www.eczafon.net

WhatsApp Destek